TECHNIK TPV

Pracovní náplň:

  • návrh technologie pro zajištění nové výroby
  • projektové řízení - řešení technické specifikace zařízení a výkresové dokumentace, výběr dodavatele, zkušební provoz a předání zařízení do výroby
  • tvorba a udržování FMEA
  • zvyšování efektivity a produktivity stávajících výrobních zařízení, zlepšování ergonomie pracoviště
  • příprava a aktualizace technické dokumentace pro výrobu (technologické postupy, layouty, návody k obsluze strojů)
  • dodržování systému jakosti
  • spolupráce s ostatními odbornými útvary
  • školení pracovníků obsluhy zařízení

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • orientace v technické dokumentaci
  • samostatné a technické uvažování
  • znalost NJ / AJ pro čtení technické dokumentace, komunikativní znalost jazyka výhodou
  • znalost FMEA - výhodou, Flow chart, Process control
  • znalost MS Office, zejména Excel a tvorba prezentací v PowerPoint
  • komunikační a organizační schopnosti

Našim zaměstnancům nabízíme:

  • profesní seberealizaci a stabilní zaměstnání v české společnosti působící více než 25 let na trhu
  • příjemné pracovní prostřední a tým spolupracovníků
  • odpovídající finanční ohodnocení s podílem na hospodaření společnosti (podíl 13. a 14. platu)
  • benefitní program: volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní stravování
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu na hlavní pracovní poměr s místem výkonu práce ve Slušovicích

Životopisy zasílejte na e-mail: personalni@tnsservis.cz

Vhodné kandidáty splňující podmínky obsazovaného pracovního místa budeme následně kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Zaměstnancům nabízíme

  • motivující systém finančního ohodnocení
  • přátelské prostředí rodinné společnosti
  • systém vzdělávání
  • příspěvky na důchodové spoření
  • příspěvky na sportovní a kulturní aktivity
  • příspěvek na stravování ve firmě

Studenti

Hledáte atraktivní a smysluplné téma diplomové nebo disertační práce v ekonomickém, technickém nebo jiném oboru?

Kontaktujte nás a přijďte se k nám inspirovat.
Hledáme pracovité, poctivé a motivované studenty.

Máte zájem o tuto pozici?

Položky označené  jsou povinné

Kontaktní osoba

Reference

  • ampra.jpg
  • bosch.jpg
  • automotive.jpg
  • nuova-sme.jpg
  • vaillant
  • protherm.png
  • tridonic.png

Inovační firma Zlínského kraje 2016