• Mikuláš v TNS

  Prosinec 2018

  Ani nám se nevyhnul letošní Mikuláš s čertem a andělem. Tato trojice obešla všechny naše slušovické výrobní haly a kam už se z časových důvodů nedostala, voňavé dárečky alespoň poslala. Čert si pohlídal, aby každý řekl nějakou básničku, zazpíval písničku nebo alespoň zacvičil pár dřepů. Příjemné zpestření pracovního dne.

  Číst celý článek
 • Rozhodnutí o poskytnutí dotace

  Prosinec 2018

  Název projektu: Soubor technologických opatření za účelem snížení nákladů na energie ve společnosti TNS SERVIS s.r.o.

  Číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/17_101/0013456

  Program: Úspory energií, OP PIK

  Cíl projektu: Projekt navrhuje provést taková opatření, která povedou ke snížení spotřeby energií, docílí snížení měrné spotřeby energií na hmotnost finálního produktu, což v konečném důsledku bude představovat zlepšení konkurenceschopnosti společnosti. Konečně projekt řeší i aspekt environmentální, který povede ke zlepšení pracovního prostředí.

  Číst celý článek
 • Rehabilitační cvičení

  Červen 2018

  V minulém roce bylo zahájeno rehabilitační cvičení pro pracovníky naší společnosti. Uvědomujeme si, že manuální práce ve výrobě je náročná především pro ruce a prsty a proto prvotní cvičení byla zaměřena na problematiku syndromu karpálního tunelu. Cvičení si pod vedením zkušené fyzioterapeutky získalo u většiny pracovnic velké obliby a brzy se zapojily cviky na správné držení těla a posílení vnitřních svalů. V následujících měsících se postupně prostřídají pracovníci ze všech výrobních hal, i z řad THP.

  Vydáním papírové brožury chceme podpořit všechny, kdo se rozhodli se cvičením pokračovat ve svém volném čase a svým vlastním tempem.

  Číst celý článek
 • ZLÍN ROBOTICS

  Listopad 2017

  Posláním naší společnosti je poskytovat kvalitní a spolehlivý servis pro naše zákazníky, ale současně také chceme rozvíjet náš region a být i motorem a inspirací v oblasti inovací a moderních technologií. Proto pod křídly TNS SERVIS vzniká nová firma, která spojuje moderní technologie a náš region již ve svém názvu, a tím je ZLÍN ROBOTICS.

  ZLÍN ROBOTICS se zaměřuje na autorizovaný prodej, servis a systémovou integraci unikátních robotických technologií. Více na nových webových stránkách www.zlinrobotics.cz.

  Číst celý článek
 • Pomáháme

  Leden 2017

  Finanční hotovost získanou prodejem tomboly na vánočním večírku TNS SERVIS jsme věnovali rodinám dvou holčiček - desetileté Anetky Kráčalíkové z Velíkové a osmnáctileté Kristýnky Petříkové ze Štípy. Obě dívky bojují od narození s těžkým tělesným i mentálním postižením. Pravidelně navštěvují rehabilitační cvičení, které je hrazeno pojišťovnou pouze částečně. Proto se obě maminky rozhodly použít tuto částku právě na výdaje související s rehabilitací.

  Číst celý článek
 • Přístavba HALY 1

  Leden 2017

  Hala 1 projde rozsáhnou přestavbou a to především co se týče kanceláří. S přístavbou administrativní budovy vzniknou i nové prostory šaten, nová jídelna a venkovní prostor určený pro relaxaci. Nicméně ani výroba nezůstane beze změn. Díky přestavbě vznikne volná výrobní plocha, kterou můžeme zákazníkům nabídnout jako potenciál jejich růstu u nás v TNS SERVIS. Tato proměna by měla jednak přispět k usnadnění spolupráce mezi jednotlivými odděleními, jejich centralizací, ale především by měla zpříjemnit pracovní dny všem, kteří ji budou využívat.

  Číst celý článek
 • TNS SERVIS získal Čestné uznání v soutěži Inovační firma roku 2016

  Společnost TNS SERVIS uspěla v soutěži Inovační firma roku 2016 a získala Čestné uznání za své inovační aktivity. Soutěž Inovační firma Zlínského kraje se vyhlašuje každé dva roky již od roku 2009. Letos proběhl již pátý ročník. Organizací je pověřeno Technologické inovační centrum, jehož zřizovatelem je Zlínský kraj spolu s Univerzitou Tomáše Bati.

  Čím zaujalo TNS? TNS SERVIS s.r.o. se do soutěže přihlásilo s realizací projektu "PIXEL - robotické zakládání DPS do plastového pouzdra LED řetězu." Jedná se o velmi inovativní řešení a to především díky využití kamerového systému, který funguje jako jakási "navigace" pro robotické chapadlo vybírající DPS z přepravky. Robotické chapadlo dokáže DPS vyhledat, uchopit a správně naorientovat cirka za 5 sekund. Za získáním Čestného uznání stojí hodiny práce našich šikovných vývojářů, mechatroniků a dalších pracovníků firmy.

  Číst celý článek