• Roušky do Domova seniorů

  Leden 2021

  V prosincovém období jsme zaregistrovali prosbu Domova seniorů Napajedla o finanční a materiálovou výpomoc. Nákaza covid-19 se šířila jak mezi klienty, tak mezi zaměstnanci. S prosbou o pomoc nás oslovila i jedna z našich zaměstnankyň, jejíž maminka v Domově pobývá. Neváhali jsem a okamžitě poslali krabici roušek.

  Situace v Domově seniorů je nyní stabilizovaná, zaměstnanci se mohli po prodělané nemoci vrátit do zaměstnání a v součastnosti se nikdo z klientů nepotýká s nákazou covid-19.

  Číst celý článek
 • PF 2021

  prosinec 2020

  Přejeme všem našim zaměstnancům a obchodním partnerům hodně zdraví, osobních i pracovních úspěchů a spokojenosti do nového roku.

  Přejeme nám všem, aby nový rok 2021 přinesl více stability, jistoty a pohody do našich životů.

  KRÁSNÉ VÁNOCE
  přeje společnost TNS SERVIS

  Číst celý článek
 • Certifikace pro roušky

  Říjen 2020

  Rádi bychom Vás informovali, že naše jednorázová obličejová maska PARTA Medica prokázala v náročných testech výborných hodnot filtrace (BFE > 99 %), čistoty i prodyšnosti. Zdravotnická obličejová maska PARTA Medica tím nyní získává certifikaci CE, a jako zdravotnický prostředek odpovídá požadavku na typ II. dle normy EN 14683. Kromě této standardní verze nabízíme i CE certifikovanou verzi s inovativní nanomembránou, která také nabízí nadstandardně dobré hodnoty bakteriální filtrace BFE > 99 %.

  PARTA Medica je nová česká značka kvalitních ochranných a zdravotnických prostředků vyráběných v České republice. Každou ústenku dezinfikujeme UVC zářením pro zajištění nadstandardní čistoty a balíme do praktických malých balení.

  PARTA Medica - KVALITA, KOMFORT, DOSTUPNOST

  www.partamedica.cz

  Číst celý článek
 • PARTA Medica - jednorázové roušky vyráběné ve Slušovicích

  Září 2020

  V březnu letošního roku jsme z nouze šili bavlněné roušky pro vlastní zaměstnance, v září již vyrábíme na automatické lince zdravotnické obličejové masky pro celý trh. Pod novou obchodní značkou PARTA Medica vyrábí společnost TNS SERVIS kvalitní a dostupné roušky. Tyto produkty jsou vyráběny v hygienicky ošetřených výrobních prostorech, každý vyrobený kus je pečlivě dezinfiková UVC zářením a poté zabalen do praktického plastového sáčku po 5 kusech.

  Více informací naleznete na www.partamedica.cz

  Číst celý článek
 • Naše AED zařízení v aplikaci Záchranka

  Září 2020

  Automatizovaný Externí Defibrilátor (AED) je přístroj, který, pokud je dostupný, tvoří nedílnou součást základní neodkladné resuscitace. Mohou je obsluhovat jak nevyškolení, tak trénovaní zachránci. Prostřednictvím AED je možné dodat kontrolovaný elektrický výboj nazývaný defibrilace, který může obnovit normální srdeční rytmus.
  Mobilní aplikace Záchranka a webový portál nabízí ucelenou databázi všech veřejně dostupných defibrilátorů v České republice. V případě potřeby je operátor ZZS na základě znalosti polohy pacienta schopen zajistit rychlou dostupnost přístroje AED.

  TNS SERVIS vlastní také AED přístroj a nově bylo zařízení přidáno do databáze a je dostupné v mobilní aplikaci Záchranka i na webu www.zachrankaapp.cz/aed.

  Číst celý článek
 • Šijeme roušky

  Březen 2020

  Prvotní záměr byl sehnat roušky alespoň pro skladníky, kteří přichází nejvíce do kontaktu s řidiči z různých koutů Evropy. Situace se ale vyvíjela každým dnem a díky rostoucímu počtu nakažených COVID-19 se nošení roušek stalo  naší každodenní povinností. A tak se zasedací místnost TNS SERVIS proměnila v provizorní šicí dílnu a z několika pracovnic se na pár hodin denně staly švadlenky. Na konci března měly ušito po 3 rouškách pro každého zaměstnance a další roušky se předaly sestřičkám do zlínské nemocnice Atlas - EUROCLINICUM, personálu Domova pro seniory Burešov a zlínské onkologii v Krajské nemocnici Tomáše Bati v rámci projektu Pomáhejte onkologii.

  Děkujeme všem, kdo v této době pomáhá!

  Číst celý článek
 • MDŽ

  Březen 2020

  Je to již 110 let, kdy ženy v Evropě začaly slavit Den žen. Jak ukazují průzkumy, 70 % Češek je rádo, že mají svůj svátek. Slaví svůj svátek rády a vždy je moc potěší, když si na ně někdo z okolí vzpomene. V TNS se snažíme každým rokem potěšit naše pracovnice malou sladkostí a zpříjemnit jim jejich den.

  Číst celý článek
 • Dobrovolníci pomáhají

  Prosinec 2019

  Naše dodávka se nezastaví ani o víkendech. Jeden z našich zaměstnanců v ní spolu s dalšími dobrovolníky zavezl humanitární sbírku teplého oblečení do uprchlického tábora Diavata u řecké Soluně. Jelikož na místě je mnoho rodin s dětmi, které při útěku před válkou přišli o všechen majetek a nyní žijí ve studených a vlhkých stanech, chystají se tam na konci prosince ještě jednou a opět s dodávkou TNS SERVIS. Kdo se chcete do akce zapojit, máte možnost - více informací na facebookové stránce @pomocDiavata. 

  Jsme rádi, že pomáháme s Vámi.

  Číst celý článek