Kariéra

Volné pracovní pozice:

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Aktuálně přijímáme zaměstnance do 3-směnného provozu.
Domluvíme si individuální termín prohlídky provozu a sdělení všech podrobností pracovní pozice.

Očekáváme manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost přístupu k práci ve 3-směnném provozu. Směnnosti v časech 5:45 – 13:45 / 13:45-21:45 / 21:45 - 5:45.

Práce je vhodná pro manuálně zručné, spolehlivé a zodpovědné pracovnice s orientací na výkonnost. Výhodu je praxe ve výrobě. Samozřejmostí je zapracování na pracovní pozice. Při práci je možnost převážně sedět nebo stát (bez fyzické náročnosti).

Kompletace drobných výrobků: držáky uhlíků a podsestavy elektromotorů; kabelové svazky.

Získáte stabilní zaměstnání české společnosti s 30 letou tradicí ve Slušovicích.

Odpovídající mzdu s kvartálními odměnami dle splnění plánu.

Nad rámec mzdy nabízíme BENEFITNÍ PROGRAM a 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ.

Uzavřeme pracovní smlouvu na 37,5 hod. týdně.

Stanete se součástí příjemného pracovního prostředí a kolektivu spolupracovníků.

Samozřejmostí je možnost prohlídky provozu a sdělení všech dotazů.

Nástup umožníme po dohodě i v průběhu měsíce.

TECHNIK PROVOZNÍ ÚDRŽBY

Přijme zkušeného TECHNIKA pro seřizování výrobních linek
nebo ABSOLVENTA učebního/maturitního oboru!

PŘEDPOKLADEM je technické vzdělání a zájem o profesní seberealizaci u automatizovaných výrobních linek.

PRACOVNÍ NÁPLŇ ... co budeš dělat

Diagnostika, prevence a odstraňování závad na výrobních zařízeních.

Seřizování a nastavování parametrů na výrobních zařízeních.

Péče o pracovní přípravky a jednoúčelové stroje.

Spolupráce na zlepšování jednotlivých strojů a zařízení.

NABÍZÍME ... co u nás získáš

Profesní seberealizaci u české společnosti s 30 letou tradicí ve Slušovicích.
Odpovídající motivující finanční ohodnocení dle schopností, zkušeností a příp. praxe.

Kvartální odměny dle splnění finančního plánu.

Zaučení na pracovní pozici od zkušených kolegů ve výrobě.

5 týdnů dovolené a benefitní program - příspěvky na penzijní/životní připojištění, sportovní a kulturní aktivity, stravování ve firmě a další.

Nástup dle dohody – ihned, místo výkonu práce ve Slušovicích a práci v třísměnném provoze.

Zašlete nám Váš životopis na e-mail personalni@tnsservis.cz nebo zavolejte a domluvíme se na osobní schůzce!

DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT!

* Požadované údaje

Chcete nám raději napsat e-mail? Rádi si ho přečteme na tnsservis@tnsservis.cz